Soczewki toryczne

Filtruj produkty:

Zakres cen:
Cena: 64.00 zł
Soczewki firmy Cooper Vision  zostały wyprodukowane z nowoczesnego materialu HYDRO-GEL . To materiał silikonowy o niespotykanym u innych producentow uwodnieniu 48%. 
Cena: 69.00 zł
Proclear Compatibles Toric – miękka toryczna soczewka kontaktowa, miesięcznej wymiany o uwodnieniu 62% do noszenia dziennego. Technologia PC polega na zastosowaniu fosforylocholiny (unikalnego materiału). 
Cena: 73.99 zł
Soczewki Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism to jednodniowe soczewki toryczne stworzone przez jednego z liderów z branży optycznej - firmę Johnson & Johnson. 
Cena: 74.00 zł
Jednodniowe, asferyczne soczewki SofLens Daily Disposable for Astigmatizm zapewniają doskonałą ostrość widzenia, wygodę stosowania, komfort noszenia przez cały dzień oraz łatwośc użytkowania. 
Cena: 75.00 zł
Air Optix for Astigmatism  firmy Ciba Vision to super nowoczesne soczewki toryczne  zaprojektowane z myślą o osobach z astygmatyzmem. Dzięki innowacyjnej technologii przepuszczają nawet 7 razy więcej tlenu. 
Cena: 79.00 zł
Są to soczewki codziennej wymiany stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale współgra z wysokim uwodnieniem soczewki (69%). 
Cena: 100.00 zł
W soczewkach kontaktowych Acuvue for Astigmatism wykorzystano przełomowy projekt przyspieszonej stabilizacji. Dzięki niemu soczewka pozostaje we właściwej pozycji zapewniając ostre stabilne widzenie przez cały dzień, bez względu na to, co robisz. 
Cena: 121.99 zł
BioMedics 1 Day Toric miękkie toryczne soczewki kontaktowe codziennej wymiany o uwodnieniu 55 % do noszenia dziennego. Przeznaczone są do korekcji wady sferycznej. 
Cena: 141.00 zł
Air Optix for Astigmatism  firmy Ciba Vision to super nowoczesne soczewki toryczne  zaprojektowane z myślą o osobach z astygmatyzmem. Dzięki innowacyjnej technologii przepuszczają nawet 7 razy więcej tlenu. 
Cena: 147.00 zł
Soczewki te przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniają całkowitą swobodę w noszeniu i ten szczególny komfort doskonałego widzenia przez dłuższy czas bez żadnego uszczerbku na zdrowiu dla oczu. 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde Twoje pytanie strona kontaktowa

Nasze Bestsellery

Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są o
Cena: 64.00 zł
Soczewki Optima FW sprzedawane są teraz również pod nową nazwą
Cena: 58.00 zł
Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Bez czyszcze
Cena: 31.00 zł
zobacz wszystkie bestsellery

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Usuń Dodaj

Płatności

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe