O firmie


Szanowni Państwo!


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy sprzedaż poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej, aby udostępnić Państwu ściśle zalecony przez lekarza okulistę typ soczewki.

O atrakcyjności naszej oferty decyduje niska końcowa cena dla klienta, osiągnięta dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi rabatów i promocji. Chcąc zapewnić Państwu bezpieczeństwo i komfort użytkowania soczewek kontaktowych oferujemy również środki do ich pielęgnacji.

Osoby, które nam dotychczas zaufały wiedzą, że sprawnie realizujemy zamówienia, w razie potrzeby kontaktując się z klientem w celu wyjaśnienia wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że wiedza naszych klientów o soczewkach, sposobach ich użytkowania i pielęgnacji oraz konieczności okresowej kontroli okulistycznej jest kluczem do uzyskania pełnej długoterminowej satysfakcji z użytkowania soczewek.

Specjalnie dla naszych klientów zamieszczamy również porady i zalecenia dotyczące bezpiecznego użytkowania soczewek  w dziale  PORADNIK . Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem naszego sklepu internetowego

Zaufaj naszemu doświadczeniu i rób zakupy bez ryzyka! Dzięki długoletniemu doświadczeniu w handlu soczewkami kontaktowymi oraz współpracy z lekarzem okulistą zawsze możecie liczyć na fachową pomoc i radę.


Zapraszamy do zakupów! 

 

 

W sprzedaży produkty znanych i cenionych na rynku firm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


drukuj stronę

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde Twoje pytanie strona kontaktowa

Nasze Bestsellery

Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są o
Cena: 64.00 zł
Płyn do soczewek AoSept ™ Plus firmy Ciba Vision przeznaczony je
Cena: 46.43 zł
Płyn do pielegnacji soczewek Horien™  Multi-Purpose Solutio
Cena: 15.14 zł
zobacz wszystkie bestsellery

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Usuń Dodaj

Płatności

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe