Biofinity with Aquaform 3 sztuki moce minusowe

Coopervision - Hydron

Soczewki na noc i dzień

Nowe soczewki firmy Cooper Vision  zostały wyprodukowane z nowoczesnego materiału HYDRO-GEL . To materiał silikonowy o niespotykanym u innych producentów uwodnieniu 48%. Soczewki te cechuje niespotykana konstrukcja samego szkła (krawędzi soczewki) co sprawia ,że nic się nie osadza na soczewce ,tylko wszystkie zanieczyszczenia spływają razem z łzami dzięki czemu cało dniowe używanie soczewek Biofinity nie powoduje zmęczenia oka oraz poczucia dyskomfortu. Soczewki te są dużo miększe a jednocześnie wytrzymalsze co sprawia ze przodują w sprzedaży na rynku.


Typ: soczewki kontaktowe sferyczne
Moc: -0.50D do -6.50D
Krzywizna: 8.60
Średnica: 14.00
Ilość szt. w pudełku: 3 (soczewki wysyłane w blistrach)

Moc soczewek
Promień krzywizny
Średnica
Cena: 37.99 zł

średnia ocena:5.00

ilość ocen:2

Cena: 49.00 zł
Nowe soczewki  Air Optix Aqua to super oddychające soczewki kontaktowe. Nowa generacja soczewek kontaktowych – aby Twoje oczy wyglądały zdrowo! Jest coś co zmieni Twoje spojrzenie na soczewki kontaktowe. 
Cena: 85.00 zł
Nowe soczewki  Air Optix Aqua to super oddychające soczewki kontaktowe. Nowa generacja soczewek kontaktowych – aby Twoje oczy wyglądały zdrowo! Jest coś co zmieni Twoje spojrzenie na soczewki kontaktowe. 
Cena: 66.00 zł
Soczewki Purevision 2HD są nowym flagowym produktem firmy Bausch&Lomb, dedykowanym do noszenia w trybie miesięcznym. Główną zaletą tych soczewek jest wysoki współczynnik dk/t, będący miarą przepuszczalności tlenu przez materiał, z k 
Cena: 149.00 zł
Soczewki Air Optix Night & Day przeznaczone są do ciągłego noszenia zarówno w dzień jak i w nocy. Jedynie soczewki Air Optix Night & Day z Dk/t spełniają kryterium transmisji tlenu dla soczewek do ciągłego noszenia, wynoszące Dk/t 125. 
Cena: 67.99 zł
Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. Wykonanie soczewki z Senofilcon-u A sprawia, że połączone zostały korzyści materiałów hydrożelowych i siliko 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde Twoje pytanie strona kontaktowa

Nasze Bestsellery

Soczewki Soflens59 (dawniej nazywane Soflens Comfort) wykonane w innow
Cena: 36.00 zł
Soczewki Air Optix Night & Day przeznaczone są do ciągłego noszeni
Cena: 149.00 zł
Soczewki 1-Day Acuvue Moist™ Jednodniowe soczewki kontaktowe to
Cena: 55.00 zł
zobacz wszystkie bestsellery

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Usuń Dodaj

Płatności

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe