Acuvue Oasys Hydraclear 6 sztuk

Johnson & Johnson

Soczewki dwutygodniowe

Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. Wykonanie soczewki z Senofilcon-u A sprawia, że połączone zostały korzyści materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Wewnętrzny środek nawilżający nie wymaga dodatkowego pokrycia powierzchni. Soczewki mogą być noszone w trybie 2-tygodniowym (noszenie tylko w ciągu dnia) lub tygodniowym (noszenie w nocy i w dzień). Zastosowano w nich filtr UVB, pochłaniający ponad 99 proc. szkodliwego promieniowania UV. Wysoka transmisyjność tlenu sprawia, że Acuvue Oasys Hydraclear z HYDRACLEAR Plus przewyższają wymagania postawione soczewkom do dziennego i przedłużonego noszenia. Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear z HYDRACLEAR Plus posiadają oznaczenia 1-2-3, umożliwiające sprawdzenie prawidłowości właściwego odwrócenia soczewki przed nałożeniem jej na oko.

 

 

Typ: soczewki kontaktowe sferyczne
Moc: -0.50D do -10.00D
Krzywizna: 8.40
Średnica: 14.00
Ilość szt. w pudełku: 6

 

Kup dwa opakowania a płyn HORIEN 120ml dostaniesz GRATIS!

Moc soczewek
Promień krzywizny
Średnica
Cena: 64.00 zł

średnia ocena:5.00

ilość ocen:5

Cena: 55.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. Wykonanie soczewki z Senofilcon-u A sprawia, że połączone zostały korzyści materiałów hydrożelowych i  
Cena: 240.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys z Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. 
Cena: 57.00 zł
Acuvue Advance z Hydraclear  Nowe rewolucyjne soczewki kontaktowe oferujące wyjątkowy komfort przez cały długi dzień. Acuvue Advance zawierają Hydraclear, unikalny wewnętrzny składnik nawilżający. 
Cena: 125.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys z Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. 
Cena: 57.52 zł
Soczewki Acuvue 2™ Dwutygodniowe soczewki kontaktowe, dzięki regularnej i częstej wymianie rozwiązują problem osadów zbierających się na powierzchni, ponieważ wymieniane są zanim osady zdążą się na nich opłaszczyć. 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde Twoje pytanie strona kontaktowa

Nasze Bestsellery

W soczewkach kontaktowych Acuvue for Astigmatism wykorzystano przełomo
Cena: 100.00 zł
Soczewki 1-Day Acuvue Moist™ Jednodniowe soczewki kontaktowe to
Cena: 55.00 zł
Płyn do soczewek AoSept ™ Plus firmy Ciba Vision przeznaczony je
Cena: 46.43 zł
zobacz wszystkie bestsellery

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Usuń Dodaj

Płatności

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe