Acuvue 2 6 sztuk

Johnson & Johnson

Soczewki dwutygodniowe

Soczewki Acuvue 2 to dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Dzięki regularnej i częstej wymianie rozwiązują problem osadów zbierających się na powierzchni, ponieważ wymieniane są zanim osady zdążą się na nich zgromadzic. Osady zazwyczaj przyczyniały się do obniżenia jakości powierzchni tradycyjnych soczewek kontaktowych po pewnym czasie ich stosowania.

Przeznaczone są dla osób, które oczekują elastyczności, jaką oferują soczewki, które można użytkować zarówno w trakcie dnia jak i w nocy.  Acuvue 2 to najbardziej zaawansowana i nowoczesna soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia dziennego przez 2 tygodnie lub przedłużonego noszenia przez tydzień (bez zdejmowania na noc).

Wyprodukowane przez Johnson & Johnson  Acuvue 2 wykonane są Etafilconu A a ich uwodnienie wynosi 58%. Zapewniają doskonałą przepuszczalność tlenu, wspaniałą korekcję wzroku oraz ochronę dzięki filtrowi UV. Zakładanie tych soczewek jest wyjątkowo łatwe - świetnie utrzymują swój kształt, przez co zapewniają wyjątkowy komfort noszenia i doskonałe dopasowanie.

 

 

 

Typ: soczewki kontaktowe sferyczne
Moc: -0.50D do -10.00D
Krzywizna: 8.70 i 8.30
Średnica: 14.00
Ilość szt. w pudełku: 6

 

Kup dwa opakowania a płyn HORIEN 120ml dostaniesz GRATIS!

Moc soczewek
Promień krzywizny
Średnica
Cena: 57.52 zł

średnia ocena:5.00

ilość ocen:1

Cena: 125.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys z Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. 
Cena: 55.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. Wykonanie soczewki z Senofilcon-u A sprawia, że połączone zostały korzyści materiałów hydrożelowych i  
Cena: 240.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys z Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. 
Cena: 57.00 zł
Acuvue Advance z Hydraclear  Nowe rewolucyjne soczewki kontaktowe oferujące wyjątkowy komfort przez cały długi dzień. Acuvue Advance zawierają Hydraclear, unikalny wewnętrzny składnik nawilżający. 
Cena: 64.00 zł
Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka.Zastosowano w nich filtr UVB, pochłaniający ponad 99 proc. szkodliwego promieniowania UV. 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde Twoje pytanie strona kontaktowa

Nasze Bestsellery

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Bez czyszcze
Cena: 31.00 zł
Soczewki Air Optix Night & Day przeznaczone są do ciągłego noszeni
Cena: 149.00 zł
Soczewki Acuvue 2™ Dwutygodniowe soczewki kontaktowe, dzięki reg
Cena: 57.52 zł
zobacz wszystkie bestsellery

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Usuń Dodaj

Płatności

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe