Soflens 38

Bausch & Lomb

Soczewki miesięczne

Soczewki Optima FW sprzedawane są teraz również pod nową nazwą Soflens 38. Połączenie niezrównanej trwałości i komfortu noszenia! SofLens 38 to soczewki kwartalne do noszenia w trybie dziennym. Powszechnie oceniane są bardzo wysoko pod względem zapewnianej ostrości wzroku, reakcji fizjologicznej tkanek oka, wysokiego komfortu noszenia, oraz wyjątkowej łatwości posługiwania się. Soczewki SofLens38, dzięki wysokiej jakości wykonania i ultra cienkiej konstrukcji z bardzo trwałego materiału Polymacon, zapewniają całodzienną Świeżość, czyste i ostre widzenie, uczucie dużego komfortu noszenia, oraz odporność na opłaszczanie osadami białkowymi i innymi substancjami zawartymi w filmie łzowym. Soczewka dobrze centruje się na oku, zachowując odpowiednią ruchomość, dzięki czemu następuje właściwa wymiana filmu łzowego pod soczewką.

 

Typ: soczewki kontaktowe sferyczne
Moc: -0.50D do -9.00D
Krzywizna: 8.70
Średnica: 14.00
Ilość szt. w pudełku: 6

Moc soczewek
Promień krzywizny
Średnica
Cena: 58.00 zł

średnia ocena:0.00

ilość ocen:

Cena: 56.00 zł
Soczewki BioAir Premium to sferyczne soczewki silikonowo-hydrożeloweSą to komfortowe soczewki kontaktowe wykonane w najnowocześniejszej technologii łączenia materiału silikonowego i hydrożelowego. Zwykle przy zastosowani materiału silikonowego trzeba 
Cena: 94.00 zł
Miesięczne soczewki kontaktowe wykonane z methafilcon A. Dzięki zaawansowanym technologiom zapewniającym bardzo małą grubość krawędzi oraz procesowi produkcyjnemu UltraSYNC, soczewki są niezwykle wygodne w noszeniu, jak i obsłudze. 
Cena: 49.70 zł
Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Alcon® Vision Care. 
Cena: 85.00 zł
Soczewki firmy Cooper Vision zostały wyprodukowane z nowoczesnego materialu HYDRO-GEL . To materiał silikonowy o niespotykanym u innych producentow uwodnieniu 48%. Soczewki te cechuje niespotykana konstrukcja samego szkła (krawedzi soczewki). 
Cena: 66.00 zł
Soczewki bio-kompatybilne wykonane z hipoalegricznego materiału, BioxyGMA, który ma takie same właściwości jak naturalny system nawilżania filmu łzowego. Jest bardzo dobrze tolerowany przez alergików i odporny na odwodnienie. 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz maila odpowiemy na każde Twoje pytanie strona kontaktowa

Nasze Bestsellery

Soczewki 1-Day Acuvue Moist™ Jednodniowe soczewki kontaktowe to
Cena: 55.00 zł
Płyn do pielegnacji soczewek Horien™  Multi-Purpose Solutio
Cena: 15.14 zł
Soczewki Optima FW sprzedawane są teraz również pod nową nazwą
Cena: 58.00 zł
zobacz wszystkie bestsellery

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Usuń Dodaj

Płatności

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe